Дзяржаўны камітэт па маёмасці Рэспублікі Беларусь Дзяржаўны камітэт па маёмасці Рэспублікі Беларусь Дзяржаўны камітэт па маёмасці Рэспублікі Беларусь

Дошка гонару

Дошка гонару Дзяржаўнага камітэта па маёмасці Рэспублікі Беларусь


Германовіч 
Уладзімір Уладзіміравіч 

намеснік галоўнага інжынера – начальнік сектара тэхнічнага кантролю якасці 
даччынага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Гроднадзіпразем“ 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Дзегцярэнка 
Святлана Аляксандраўна

начальнік галоўнага ўпраўлення карпаратыўных адносін, уладальніцкага нагляду і звароту акцый 
Дзяржаўнага камітэта па маёмасці Рэспублікі Беларусь 



Дубовік 
Алена Рыгораўна 

вядучы спецыяліст па геаінфармацыйных сістэмах 
Навукова-вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Нацыянальнае кадастравае агенцтва“



Жогаль 
Наталля Уладзіміраўна

начальнік упраўлення ”Кадастр“ Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Віцебскае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Жукоўская 
Галіна Тадэвушаўна

загадчык Астравецкім бюро Ашмянскага філіяла Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Гродзенскае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Захарава 
Наталія Іванаўна

галоўны бухгалтар групы бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці 
камітэта дзяржаўнай маёмасці Віцебскага абласнога выканаўчага камітэта



Зюлькова 
Галіна Фёдараўна

вядучы інжынер па землеўпарадкаванні філіяла г.Горкі Рэспубліканскага даччынага ўнітарнага прадпрыемства 
”Праектны інстытут Магілёўдзіпразем“ рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Лендзіна 
Святлана Анатольеўна

начальнік аддзела кіравання дзяржаўнай маёмасцю 
камітэта дзяржаўнай маёмасці Гродзенскага абласнога выканаўчага камітэта




Літрэеў 
Аляксандр Віктаравіч

намеснік Старшыні Дзяржаўнага камітэта па маёмасці Рэспублікі Беларусь 



Міхальчык 
Аляксей Аляксандравіч 

дырэктар Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Гомельскае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Асіпенка 
Тамара Іванаўна

намеснік начальніка аддзела адводаў зямель 
Рэспубліканскага даччынага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Гомельдзіпразем“



Ашуркевіч 
Генадзій Уладзіміравіч

начальнік аддзела фотаграмметрыі і геаінфармацыйных сістэм 
Рэспубліканскага даччынага аэрафотагеадэзічнага ўнітарнага прадпрыемства ”БелПСХАГП“



Пятрэнка 
Святлана Генадзьеўна

начальнік аддзела прававой і арганізацыйна-кадравай работы 
камітэта дзяржаўнай маёмасці Мінскага гарадскога выканаўчага камітэта



Пятрэнка 
Вольга Мікалаеўна

начальнік упраўлення эканомікі дзяржаўнага гандлёва-вытворчага аб’яднання 
”Белрэсурсы“ – кіруючая кампанія холдынгу ”Белрэсурсы“



Пракаповіч 
Таццяна Міхайлаўна

вядучы рэдактар Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Белкартаграфія“ 



Пукета 
Таццяна Дзмітрыеўна

начальнік аддзела рэгістрацыі Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Брэсцкае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Рабілка 
Алена Мікалаеўна

начальнік сектара № 1 аддзела па землеўпарадкаванні № 4 
рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Рудніцкая 
Надзея Ільінічна

начальнік аддзела фарміравання і вядзення базы геадэзічных даных геадэзічнага 
рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Белгеадэзія“



Саўчук 
Таццяна Аляксандраўна

інжынер па землеўпарадкаванні 1 катэгорыі праектна-пошукавага аддзела № 1 
даччынага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Брэстдзіпразем“ 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Смірнова 
Ія Міхайлаўна

вядучы ацэншчык аддзела адзнакі бізнесу 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Інстытут нерухомай маёмасці і ацэнкі“



Цішкевіч 
Алена Барысаўна

спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі 1 катэгорыі аддзела па тэхнічнай  інвентарызацыі № 4 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Мінскае гарадское агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Хабібуліна 
Ала Леанідаўна

спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі 2 катэгорыі Клімавіцкага бюро Крычэўскага філіяла 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Магілёўскае агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“



Шаблінскі 
Сяргей Часлававіч

інжынер па землеўпарадкаванні 1 катэгорыі сектара № 2 аддзела па землеўпарадкаванні № 1 
рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Шарстова 
Таццяна Пятроўна

начальнік вытворчай групы № 2 (г.Полацк) вытворчага аддзела № 2 
рэспубліканскага даччынага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Віцебскдзіпразем“ 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства ”Праектны інстытут Белдзіпразем“



Юдэнка 
Ганна Міхайлаўна

спецыяліст па тэхнічнай інвентарызацыі 1 катэгорыі аддзела тэхнічнай інвентарызацыі 
Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства 
”Мінскае абласное агенцтва па дзяржаўнай рэгістрацыі і зямельным кадастры“